Dipliner

Dipliner günümüz de kadınların sıklıkla kullandığı ve gözleri belirginleştirmek, göz makyajını tamamlamak amacıyla kullanılmaktadır. Özellikle göz eyeliner göre daha kolay çekilmektedir.

Dipliner Nedir?

Dipliner, yeni makyaj yapmaya başlayan kadınlar için göz çevresine kolaylıkla çekilebilin ucu ince keçeden oluşan bir makyaj malzemesi olarak tanımlanmaktadır. Göz makyajı kategorisine giren eyeliner aslında dipliner’a göre çekilmesi çok daha zor olmaktadır. Çünkü eyeliner ucu ince dipliner’ın ise köşeli ve kalın keçeden oluşmaktadır.

Dipliner Özellikleri Nelerdir?

Göz ve çevresine dipliner, eyeliner, far ve rimel gibi kozmetik göz makyaj malzemeleri ile renklendirmek yapılmaktadır. Diplinerlar Anıl Demir Nail Art Studio bu tip makyaj yapımı konusunda oldukça uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. İstanbul dipliner geçici veya kalıcı olarak 2 türü mevcuttur. Geçici diplinerlar için gözün dış ve uç kısmı işaret konulmalı ve göz pınarının ucuna kadar hızlı bir şekilde çekmek yeterli olacaktır.

Burada dikkat edilmesi gereken nokta diplinerı tek bir harekette çekmek olmalıdır. Ucunun simetrik ve keçeden oluşması gözde kolay çizgi ve hat belirlemede yardımcı olmaktadır.

Dipliner’in en önemli özelliklerinde birisi de eyeliner sürülmesinin kolaylaşmasıdır. Çünkü diplinerlar, eyeliner için çerçeveyi belirler, üzerinde çalışması kolaylaşmaktadır.

Dipliner ve Eyeliner Aynı İşleve mi Sahiptir?

Dipliner ve eyeliner arasında çok büyük farklar yoktur. Diplinerlar kirpilerin diplerinden itibaren çekilir ve istenildiği takdirde kuyruk yapılmasına yardımcı olmaktadır. Eyeliner ise göz üzerine ve daha kalın hatlar ile çizilmektedir. Kalıcı diplinerın oldukça zor olduğunu herkes oldukça iyi bilir ancak Anıl Demir Nail Art Studio uzman makyözler tarafından steril ortamda mükemmel sonuçlar çıkararak işlemleri gerçekleştirmektedir.

Mükemmel bir diplinerı çekmek için makyaj ürününün kaliteli olması ve özellikle uç kısmının keçeli ve tüylenmemiş olması oldukça önem taşımaktadır. Diplinerı çekmek el alışkanlığı isteyen bir durumdur. Bu sebeple bir kaç kez denemek ve el alışkanlığı yaratmak uygun olacaktır.

Kalıcı diplinerın mutlaka uzman makyözler tarafından yapılması gerekmektedir. Çünkü kirpik altı noktalar için dipliner kalıcı olarak yapılmaktadır. Bu sebeple doğru adres istanbul anildemirstudio.com işlem titizlikle ve hijyen şartlarına uygun olarak gerçekleşmektedir. anildemirstudio.com web adresi üzerinden iletişim detaylarına ulaşarak bilgi almak yeterli olacaktır.

Menu