Hakkımızda

Dil eğitim sektöründe VIP bir katalogda başarısını kanıtlayan, kalite ve konfor ilkesinden ödün vermeyen profesyonel eğitim koçu Anıl Demir yıllardır eğitim sektöründe sağladığı hizmet anlayışını ve koordinasyon yönetimini güzellik sektörüne taşıdı.

“HER ŞEYİN TEMELİ KOORDİNASYON”

Manikür-pedikür artık sadece kadına ait ya da kadınla örtüşen bakım olmaktan çıkmış; Kadın Erkek herkesin temel kişisel bakım süreçlerinden biri haline gelmiştir.

Kişisel bakım ve güzellik hizmetlerinde artan talep ile sektörel bazda her gün daha da büyüyen tırnak ve kirpik salonlarındaki kalite de maalesef ters oranda düşüş göstermeye, sadece kar amacı güden kişilerin elinde memnuniyetsiz bir müşteri portföyüne katkı sağlamaya başlamıştır.  Bu da kaliteli hizmet anlayışının körelmesine sebep olarak, sadece sürümden kazanç sağlama hedefi güden ve her seferinde arkalarında memnuniyetsiz müşteri kitlesi bırakan salonların açılmasına vesile olmuştur.

Tırnak kirpik ve makyaj salonlarının temel amacı el ayak ve yüz alanlarında bakım sağlamak olsa bile müşterilerinin işlem sürecinde konforunu ön plana çıkarabilmesi, kaliteli bir ortam temin etmesi, uzman kadrosu ile profesyonel bir şekilde bu süreci ilerletebilmesi ve bu 3 alanda akıcı bir koordinasyonun işlemesi gerekmektedir.  Biz müşteri memnuniyetini bu 3 temel unsurun koordinasyonu ile bir araya getirdik.

Kalite

Konfor

Uzman Kadro

Kalite ve Konfor ilkesini güzellik sektörüne taşıyan Anıl Demir Nail Art Studio uzman kadrosu ve tırnak sanatçıları ile her zaman sizin yanınızda olmayı hedefliyor.

“Amacımız; misafirlerimizin bize iş ve günlük programları arasında  ayırdığını değerli vakitleri boyunca kaliteli hizmet anlayışıyla konforlu spa stüdyomuzdan yetkin uzman kadromuz eşliğinde mutlu olarak uğurlamak olacak.
Protez tırnak, kalıcı makyaj, ipek kirpik ve microblading uygulamalarında uzman kadrosu ile hizmet veren Anıl Demir Nail Art Studio, sizin dünyanızda sizin kurallarınızla, sizin isteklerinize çözüm üretmek ve modern güzellik uygulamalarını yakından takip ederek, sizleri bu ürünlerle buluşturmak için yola çıkıyor. Temel politikası Kalite ve Konfor esaslı olan Anıl Demir Nail Art Studio’da; BURASI SENİN, BU DÜNYA SENİN!

Menu