İnsanların çok eski zamanlardan beri güzel görünme istekleri vardır. Günümüzde güzel görünmek için evde yapılabilen işlemlerin yanında daha uzun ömürlü olması için güzellik merkezlerine gidilmektedir. Son yıllarda yükselişte olan güzellik sektörü, birçok alanda müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Güzellik sektörünün en fazla geliştiği şehir olan İstanbul aynı zamanda en çok hizmetin yapıldığı yer olarak karşımıza çıkmaktadır.

İstanbul’un kalbinde verdiğimiz profesyonel hizmetlerimiz ile Anıl Demir Nail Art Studio olarak danışanlarımızın takdirini kazanmaya devam ediyoruz. Alanında uzman ekibimiz her türlü istek ve ihtiyacınızı en kaliteli şekilde yerine getirmektedir. Merkezimizde vermiş olduğumuz hizmetlerimiz şu şekildedir:

Protez Tırnak

Tırnakların daha sağlıklı ve estetik görünmesi için uzun süreli olarak tırnakların üzerine yapılan uygulamadır. Bakımının iyi yapıldığı takdirde kalıcılığı altı aya kadar çıkmaktadır.

Jel Tırnak

Protez tırnak uygulamalarından biri olan jel tırnak, tırnakların üzerine sürülen madde ile daha sert olmasını sağlar. Özellikle kırılgan ve hassas tırnaklı insanlar için tavsiye edilmektedir.

Kalıcı Oje

Kalıcı oje uygulamalarında oje, uzun süre boyunca bozulma olmadan kalır. Tırnakların daha sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar.

Manikür

Ellerin ve tırnakların sağlıklı görünmesi için özel kremler ve aletlerle yapılan uygulamadır.

SPA Manikür

Doğal esansiyel yağlar kullanılarak yapılan manikür çeşididir. Elleri yumuşatıp nemlendiren aromaterapi uygulamasıdır.

SPA Pedikür

Klasik pedikürden farkı spa koltuğunda ve jakuzili havuzlarda yapılmasıdır.

Kaş Silme

Cilt altına işlenen renk pigmentlerinin silinmesidir.

Kaş Vitamini

Kaş serumunun kaş köklerine nüfuz ettirilmesi uygulamasıdır.

Mikroblading – Kıl Tekniği

Gerçek kaş görüntüsüne yakın olarak, kaşların içine kıllar çizilmesidir. Cilt üzerine boya ile uygulanır. Kalıcı makyaj uygulamalarındandır.

Mikromanikür ve Mikropedikür

Sadece deri üstü değil, deri altında da kesme işlemi yapılmasıdır. Manikür ve pedikürün süresini uzatır.

 Nail Art

Türkçesi tırnak süsleme olan nail art, tırnakların istenilen desen ve renklerle boyanmasıdır.

Cilt Bakımı

Uzman kişiler aracılığıyla cildin derinleme temizlenmesidir.

İpek Kirpik

Takma kirpiklerin yapıştırıcı vasıtasıyla gerçek kirpiklerin arasına yapıştırılmasıdır. Böylece kirpikler daha uzun ve gür görünür.

Kalıcı Makyaj Hizmetleri

  • Eyeliner
  • Dipliner
  • Dudak Renklendirme
  • Kaş Laminasyonu
  • Kirpik Lifting
Menu