İpek Kirpik

Kirpiklerin seyrek, ince, düz ve soluk renkte olması genellikle sevilmeyen bir durumdur. İpek kirpik uygulaması sayesinde bu istenmeyen durumun önüne geçilerek uzun, kıvrımlı üstelik doğal görünen kirpiklere sahip olabilirsiniz.

Kirpiklerinden memnun olmayan ya da seyrek kirpikli olan kişilerin yaptırdıkları işlemlerden biri ipek kirpiktir. İpek kirpik uygulamaları kirpiklerin canlılığını arttıran ve gözde daha yoğun bir görünüm sunan işlemlerden biridir. Oldukça fazla kişinin tercih ettiği bu işlem ile gözler daha çekik ve büyük bir görünüm kazanmaktadır. İşlemleri özel kirpiklerin hazırlanması sonucunda yapılmaktadır. Kirpiklerin her biri kişinin kendi kirpiği üzerine yapıştırılmaktadır. Bu işlem ile beraber gözlerde doğal bir görünüm de yakalanmaktadır. Merkezimiz İstanbul içerisinde yer almaktadır.

İpek Kirpik Uygulamaları Nasıl Yapılmaktadır?

İpek kirpik uygulamaları göze zarar vermeyen hassas malzemeler ile hazırlanan kirpiklerin birer birer kirpikler üzerine yapıştırılması ile gerçekleşmektedir. Yapılan bu işlem sonunda kişinin daha sık ve uzun kirpikleri olmaktadır. İpek kirlik uygulamalarında kullanılan ürünlerin tamamı özel üretim ve göze zarar vermeyen ürünlerdir. Kirpik işlemleri için uygulama her bir kirpik üzerine yapıştırılarak gerçekleşmektedir. Yapılan bu işlem ile beraber belirli bir süre boyunca ipek kirpikler kullanımı devam etmektedir. Bu ipek kirpikler işlemleri en doğal görünümünü vermektedir.

İpek Kirpik Uygulamaları Kimlere Yapılabilir?

İpek kirpikler 18 yaşından büyük kadın erkek her bireye yapılan işlemlerden biridir. Kirpik uygulamalarının en kritik noktası kirpiklerin seyrek ve cansız olmasıdır. Bu cansız görünümüne sahip olan kişilere uygulanan ipek uygulaması firmamız Anıl Demir Nail Art Studio tarafından verilmektedir.

Merkezimiz Anıl Demir Nail Art Studio içerisinde yer alan kirpik uygulamaları kişiye yeterli miktarda kirpikler takılması işlemleri ile beraber tamamlanmaktadır. İstanbul içerisinde yer alan merkezimiz kişiler ile birebir görüşme gerçekleştirerek ipek kirpiğin yoğunluğunu belirlemektedir.

İpek Kirpik İşlemleri Sonrasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

İpek kirpik işlemleri sonrasında kirpiklere bakım yapılması ve dikkatli bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Kirpiklerin daha uzun süre kullanılması için yapılan tüm temizleme işlemlerinde kullanılan ürünlerin doğal içerikli olması gerekmektedir. Kirpiklere herhangi bir kimyasal malzeme ya da ürün değdirilmemesi önerilmektedir. Bu şekilde kirpikler daha uzun süre ve canlı şekilde kalmaktadır. Bunun yanı sıra yağ içerikli ürünlerinde kullanılmamasına dikkat edilmelidir.

Menu