Kaş Silme

Kaşlar ifademizi tamamlayan önemli unsurlardandır. Zaman içinde bozulan, istenmeyen hatalı kaşlar silinmeye mahkumdur. Kaş silme, kaşı yaptırmadan daha zaman alan bir uygulamadır. Bu yüzden kaşlarınızı yaptırmadan işinin ehli olan kimselere ve ya merkezlere yaptırmanız her zaman iyi olacaktır. 

Kaşlarından memnun olmayan kişiler zaman içerisinde kaş boyama ya da çizdirme işlemleri yaptırmaktadır. Kaş kontürü olarak da bilinen bu işlemlerden bir süre sonra sıkılan kişiler kaş silme işlemlerinde yönelmektedir. İstanbul içerisinde yaşayan kişiler kaş silme alanında profesyonel hizmet veren firmamızı tercih etmektedir. Firmamız Anıl Demir Nail Art Studio ismi ile tanınmış kaşı silme işlemleri yapan merkezlerin başında yer almaktadır. Oldukça fazla kişi Anıl Demir Nail Art Studio adresinden kaşları için lazer yardımı ile sildirme işlemleri yaptırmaktadır.

Kaş Sildirme İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır?

Kaş silme işlemleri için merkezimiz profesyonel şekilde hizmet oluşturmaktadır. Kullanılan tüm cihazlar hijyenik koşullara özel şekilde hazırlanmaktadır. İstanbul içerisinde yer alan merkezimize gelen müşterilerimiz için lazer ile kaş silme operasyonları uygulamaktayız. Kişinin kaşında bulunan kontör ve boyanın yoğunluğuna göre lazer operasyon ile kaş silme işlemleri tamamlanmaktadır.

Kaşı silme işlemi en basit uygulamalardan biridir. Kaşların birkaç atış ile üzerinden geçilmektedir. Bu işlem toplamda 20 dakika sürmektedir. 20 dakika sonunda kişiler günlük hayatına devam edebilmektedir. Tamamen acısız ve ağrısız olan işlemlerden biri olarak yapılmaktadır. Lazer cihaz kullanılarak silme işlemi tamamlanmaktadır.

Kaş Sildirme İşlemini Kimler Yaptırabilir?

Kaş silme işlemlerinde ilk olarak kaşların üzerine anestezi kremler sürülmektedir. Bir süre bekletilmesinin ardından kaş bölgesi uyuşmaya başlamaktadır. Ardından kaşların üzerinde lazer cihaz ile atış yapılarak kaşlar silinmektedir. Kaş sildirme işlemleri genel olarak 18 yaşından büyük olan bireylere yapılmaktadır. Aynı zamanda kaşların daha önce işlem görmüş olması gerekmektedir. Kaşların bir süre sonra bozulması ya da kayması gibi durumları yaşayan kişiler kaş sildirme işlemleri yaptırmaktadır. Kaş sildirme kaşlarından memnun olmayan herkesin yaptırdığı kolay bir işlemdir.

Kaş Sildirme İşlemleri Sonunda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kaş sildirme işlemleri oldukça hızlı şekilde tamamlanan ve kısa süren uygulamalardan biridir. Kişi işlem sonunda günlük hayatına kaldığı yerden devam etmektedir. Herhangi bir acı ya da ağrı işleminin olmaması bu uygulamanın avantajıdır. Kaş sildirme işleminin ardından kaşlara su ya da kimyasal ürün değdirilmemesine dikkat edilmelidir. Üstelik üzerinde herhangi bir boyama işlemi de yapılmamalıdır.

Menu