Kaş Vitamini

Kaş vitamini, kıllarının diplerine nüfuz ederek kaşların beslenmesini sağlar. Vitamin işlemi sırasında kullanılan serum, kıl köklerinin canlanmasına, güçlenmesine ve dökülen yerlerde tekrar tüylerin çıkmasını sağlar.

Kaş Vitamini, saç büyümesini teşvik etmeye ve kaşların sağlıklı görünmesini sağlamaya yardımcı olan gelişmiş kaşlar için kremdir. Çemen otu özü, biotin, B vitaminleri ve kaşları besleyerek daha dolgun ve kalın görünmesini sağlayan diğer besinler gibi yüksek kaliteli bileşenler içerir. Formül ayrıca bu hassas bölgede cildi nemlendiren doğal yağlar içerir. Kaş vitamini için İstanbul içinde bir güzellik salonu arıyorsanız Anıl Demir Nail Art Studio tam aradığınız kriterleri karşılıyor.

Kaş Vitamini Bileşenleri

Bugün piyasada bulunan birçok farklı kaş vitamini türü vardır. Bazıları yalnızca bir aktif bileşen içerirken, diğerleri kaşlarınızın sağlığını iyileştirmek için birden fazla aktif bileşene sahiptir. Bu bileşenlerden bazıları şunlardır:

C Vitamini: Bu vitamin, vücuttaki hasarlı hücrelerin ve dokuların onarılmasına yardımcı olduğu için sağlıklı cilt ve kıl büyümesini sürdürmek için gereklidir. C vitamini ayrıca L-askorbik asit olarak da bilinir ve turunçgiller gibi gıdalarda veya Emergen-C veya Ester-C tabletleri gibi takviyelerde bulunabilir.

Biotin: Biotin, sağlıklı cilt ve kıl köklerinin (her bir kılın tabanındaki minik keseler) korunmasında önemli bir rol oynayan başka bir vitamindir. H vitamini veya koenzim R olarak da bilinir.

Kaşlar için vitamin ayrıca kaşlarınızı oluşturan yeni hücrelerin büyümesini destekleyen E vitamin içerir.

Kaş Vitamini Faydaları Nelerdir?

Özel kaş vitamini, kaşlarınızı daha hızlı ve daha güçlü büyütmenize yardımcı olabilecek bir üründür. Kaş için vitaminlerin faydalarını öğrendikten sonra hemen bir güzellik salonuna gitmek isteyeceksiniz. İstanbul için Anıl Demir Nail Art Studio tercihlerinizden birisi olabilir. Kıl büyümesini teşvik etmek için vücudun ihtiyaç duyduğu temel vitamin ve mineralleri içerir. Kaş vitamininin faydaları şunlardır:

Kalın Kaşlar: vitamin ile ilgili en iyi şey, birçok kadının uzun zamandır hayalini kurduğu, kaşlarınızı daha kalın ve dolgun hale getirmesidir. Bu ürünün bu kadar iyi çalışmasının nedeni, her ikisi de sağlıklı kıl büyümesi için gerekli olan biotin ve çinko gibi bileşenleri içermesidir.

Yumuşak Kaşlar: kaşlar için vitamin kullanmanın bir diğer faydası da kıllarınızı daha yumuşak ve pürüzsüz hale getirmesidir. Bunun nedeni, kıllarınızı sağlıklı ve parlak tutmaktan sorumlu olan proteinler ve yağ asitleri içermesidir. Buna ek olarak, ürün ayrıca kıl derinizin gün boyunca nemli kalmasını sağlar, böylece işte veya okuldayken kuruma veya kaşınma derdi olmaz.

Menu