Kirpik Lifting

Günümüzde yaygın olarak kullanılan bir operasyon çeşidi olarak bilinmektedir. Seyrek oldukça hacimsiz görünen kirpiklere kirpik lifting yapılarak oldukça gür ve dolgun görünmesi sağlanmaktadır. Doğal kirpiklerle birlikte beslenen bu işler kirpiklerin kıvrılmasını sağlayarak kimyasal maddeler kullanılmadan yapılmalıdır. Herkese rahatlıkla yapılabilen kirpik lifting uygulaması uzun süre boyunca kullanılabilmektedir. Doğal ve sağlıklı bir sürecin izlenmesi sonucunda dolgunlaşması beklenerek oluşmaktadır.

Oldukça iyi ve güzel görüntüler ortaya çıkararak göz kamaştırıcı kirpiklere neden olmaktadır. Adından sıklıkla bahseden Anıl Demir Nail Art Studio bu konular için özel tasarlanmış alanlarında hizmet vermektedir. İşlem zor gibi görünse de burada oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. Tüm aşamaları gözden geçirerek hijyenik bir süreç ile tamamlamaktadır. Bu konuda birçok uzman estetisyenleri Anıl Demir Nail Art Studio yanında çalıştırarak müşterilere en güvenilir hizmeti vermektedir. Kirpik lifting operasyonu oldukça kısa süreli ancak rutin kontroller gerektiren operasyonlar arasında bulunmaktadır.

Kirpik Lifting Uygulamasının Süreçleri Nasıl İşlemektedir?

Bu uygulama yaklaşık olarak 45 dakikaya yakın sürmektedir. Uygulama İstanbul şubelerinde gerçekleştiği için önceden randevu alınarak gidilmesi gerekmektedir. Uygulamanın ilk aşaması kirpikleri özel jeller ile yapıştırmaktadır. Bunun için gözaltı pedleri kullanılmaktadır. Bu petler kullanıldıktan sonra cımbız ile birlikte tek tek kirpikler burada bulunan pedlere yapıştırılmaktadır. Yapıştırılan bu petlerin kuruması beklendikten sonra çubuklar yardımı ile kirpik deliklerine vitaminler takviyesi ile boyanarak uygulanmaktadır. Burada bulunan kirpiklerin uzun süre ve kalıcı şekilde beslenmesi sağlanmaktadır.

Kirpik Lifting Uygulamalarının Faydaları Neler Olmaktadır?

Bu uygulamalar oldukça güzel görüntü ortaya çıkaracaktır. Bunun yanında risksiz ve oldukça uzun süreler boyunca kalıcı işlemlere sahip olmaktadır. Sıklıkla gidilen İstanbul bölgesinde bulunan bu şube kişinin bakışlarına dikkat çekmektedir. Uygulama sonrasında dikkat çekici görüntüler ortaya çıkmaktadır. Böylece rimel bile sürmeden oldukça gösterişli ve hacimli kirpiklere sahip olunmaktadır.

Kirpik Lifting Uygulama Fiyatları Nasıl Olmaktadır?

Buradaki fiyatlar genellikle kirpiklerin yoğunluklarına göre belirlenmektedir. Kirpikler ne kadar fazla kullanılacaksa fiyatlar da o doğrultu artabilmektedir. Kişi daha güzel görüntülere sahip olmak istiyorsan muhakkak bu uygulamayı yaptırmaktadır. Uzun süreçli hizmetler sunduğu için de fiyat konusunda tasarruf sağlamaktadır.

Menu