SPA Manikür

SPA manikür; el ve tırnak bakımını destekleyen ve tırnak etlerinin sorunsuz uzamasını sağlayan bir işlemdir. Doğal manikür ve pedikür işleminde pens ve makas gerektiğinde kullanılır. Tırnak etinin geriye itilmesi ve kuruluğunun giderilmesi için çeşitli yağlar ve tırnak eti çıkarıcılar tercih edilmektedir.

Hayatında ilk defa yaptıracak olan kişiler için SPA manikür işlemleri önerilmektedir. Özellikle bu manikür işlemlerinin doğal yağlar kullanılarak yapılması tırnakların bakımını da arttırmaktadır. SPA manikür işlemleri tamamen kişinin isteklerine bağlı olarak ilerlemektedir. Kullandığımız doğal yağlar ile beraber el ve tırnaklar daha bakımlı bir görünüme sahip olun. İşlemlerinin ardından daha bakımlı bir el görünümü oluşturmaktadır. Merkezimiz İstanbul içerisinde hizmet vermektedir. İstanbul ve çevresinde yaşayan kişiler merkezimiz aracılıyla bu işlemlerden yararlanmaktadır.

Anıl Demir Nail Art Studio İçerisinde SPA Manikür İşlemleri Nasıl Yapılır?

Merkezimiz Anıl Demir Nail Art Studio içerisinde yer alan hizmetlerden biri SPA manikür işlemleridir. Tırnakları bakımsız ya da kırık olan kişiler için en sık önerilen manikür uygulamalarından biridir. Anıl Demir Nail Art Studio kalitesi ile daha bakımlı tırnak görünümü oluşmaktadır.

Özellikle ince yapılı ve sık sık kırılan tırnaklar için önerilen işlemlerden biridir. Manikür yapma esnasında kişinin istediği ve ihtiyaç duyduğu alanlarda doğal yağlar kullanılmaktadır. Bu yağlar ile birlikte tırnaklar daha bakımlı ve sert bir görünüme kavuşmaktadır. Bu işlemde tırnaklara yağlar ile masaj yapılarak el ve tırnak bakımı tamamlanmaktadır.

SPA Manikürün Faydaları Nelerdir?

SPA manikür özellikle sık sık kırılan tırnaklar için en çok önerilen işlemlerden biridir. Tırnakların kırılmasından şikayetçi olan kişiler bakımlarını doğal yağlar ile gerçekleştirmektedir. Tırnak bakımında manikür ile beraber doğal yağlar ve kozmetik ürünleri kullanılmaktadır. Bu şekilde tırnakların ihtiyaç duyduğu vitaminler de tırnak etlerinden aktarılmaktadır. El ve tırnakların tümüne aromaterapi işlemleri SPA manikür uygulamaları ile yapılmaktadır. Bu şekilde tırnak kırılmaları ve çatlamaları da ortadan kalkmaktadır.

SPA Manikürden Sonra Tırnaklara Oje Sürülür mü?

Doğal ürün kullanımları ile SPA manikür işlemleri tırnakların bakımlı görünüm almasını sağlamaktadır. Yapılan işlemlerin ardından kişi tırnaklarına oje sürerek farklı nail art çalışmaları da yaptırmaktadır. Uygulama ile beraber tırnaklar bakımlı ve pürüzsüz bir görünüm kazanmaktadır. Bu şekilde istenen renkte oje ve farklı nail art çalışmaları da tırnak üzerinde özenle yapılarak kullanılmaya da başlanmaktadır.

Daha bakımlı eller için ilk adımı bizimle atmaya hazır mısınız? Çekici görünen eller ve tırnaklar için sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Profesyonel ekibimizin oldukça titiz ve işini aşkla yaptığını tırnaklara sahip olmak çok kolay olacak.

Menu