SPA Pedikür

SPA Pedikür; klasik pedikürden farklı olarak nem topları ve peeling ile cilteki ölü deriyi uzaklaştırma, kan dolaşımını artırmak için yapılan masaj uygulamaları ile son dönemde çok daha fazla tercih edilmektedir.

Eğer ayaklarınıza uzun zamandır bakım yapmıyorsanız İstanbul içinde en iyi SPA pedikür yaptırabileceğiniz yerlerden birisi de Anıl Demir Nail Art Studio dur. Burada ayaklarınıza ayak banyosu, peeling ve rahatlatıcı bir masaj yaptırabilirsiniz. Ayaklarınızı tazelenmiş ve pürüzsüz hissedeceksiniz

SPA pedikür kendinizi ve ayaklarınızı tedavi etmenin en lüks yoludur. Rahatlatıcı ve gençleştiricidirler ve sizin tazelenmiş ve rahatlamış hissetmenizi sağlarlar. Anıl Demir Nail Art Studio harika bir pedikür hizmeti sunuyor. Pedikürün temel amacı, ayaklarınızı mümkün olduğunca iyi hissettirmektir. Pedikür ölü cilt hücrelerini yok ederek ve bu amaç için özel olarak tasarlanmış losyonlar ve yağlarla nemlendirerek cildinizi iyileştirir.

İstanbul’da Nerede SPA Pedikür Yaptırılır?

Pedikür yaptırabileceğiniz yeri nerede bulacağınız konusunda şüpheleriniz varsa İstanbul içinde hizmet veren Anıl Demir Nail Art Studio’yu tercih edebilirsiniz. Burası yalnızca pedikür hizmeti vermiyor, birçok güzellik hizmetinden, bakım hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Pedikürün Faydaları Nelerdir?

Pedikür, özellikle güzel, düzenli ve çekici görünmelerini sağlamak için ayak ve ayak tırnakları için kozmetik bir tedavidir. Pedikürün temel faydası, ölü deriyi ayaklardan ve tırnaklardan temizlemeye yardımcı olmasıdır. Ölü deri nasır, nasır vb. sorunlara neden olabilir, bu nedenle düzenli olarak bakım yapılması önemlidir.

Ayak ve ayak parmaklarınızdaki kan dolaşımını iyileştirir. Bu, atlet ayağı (tinea pedis), batık ayak tırnakları (onikokriptoz) vb. gibi enfeksiyonları ve hastalıkları önleyerek sağlıklı ayak koşullarının desteklenmesine yardımcı olur. Tedavi sürecinde antifungal solüsyonlar kullanarak tırnak mantarı enfeksiyonlarından (onikomikoz) kurtulmaya da yardımcı olur. Pedikür, tedavi sürecinde kullanılan çeşitli rahatlatıcı yağların yatıştırıcı etkisi sayesinde kendinizi rahatlamış hissetmenizi sağlar.

Pedikür Türleri Nelerdir?

Seçtiğiniz tedavi türüne bağlı olarak çeşitli pedikür türleri vardır. Pedikürler, tırnak törpüsü ve cila ile temel ayak ıslatma gibi farklı tedavileri içerebilir veya ayakları nemlendirmek için parafin mumu daldırma gibi daha yoğun tedavileri içerebilir. En popüler pedikür türlerinden bir tanesi de Fransız pedikürdür. Seçtiğiniz pedikür türüne bağlı olarak bunların avantajları ve dezavantajları bulunur. Pedikürler türlerine göre farklı maliyetlerde olabilir. Ayaklarınız için en iyisinin hangisi olacağına pedikürü yapan uzman karar verir. Siz ise bu pedikür türleri arasında tercih yaparsınız.

Menu