Jel Tırnak

Jel tırnaklar, tırnak sanatında son trend. Ünlüler ve moda blogcuları arasında oldukça popülerler. Jel tırnak UV ışığı altında kürlenen özel bir akrilik türünden yapılmıştır. İşlem yaklaşık 30 dakika sürer ve normal akrilik tırnaklara göre çok daha uzun ömürlü tırnaklar sağlar. Asetonla törpülenmesi veya çıkarılması gerekmediğinden törpüleme veya kazıma da gerekmez. İstanbul içinde jel uygulaması yaptırabileceğiniz en iyi adreslerden birisi Anıl Demir Nail Art Studio burada istediğin tırnak çeşidini yaptırabilirsiniz.

Jel Tırnak Nedir?

Jel uygulamaları için bir süredir var olan bir tırnak uzantısı türüdür. Bu kadar popüler olmasının nedeni, çok doğal görünmesi ve iki haftaya kadar ufalanma veya çatlama olmadan dayanabilmesidir. Bu uygulamanın bir diğer faydası da gerçek tırnaklarınıza zarar vermeyecek çok dayanıklı bir ürün olmasıdır. Bu, çok sık kullanıldığında gerçek tırnaklarınıza zarar verebilecek cila sökücüler veya asetonun neden olduğu hasar konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir.

Jeller, akriliklere benzer şekilde tırnağa oturan bir tırnak ürünüdür. Jeller ve akrilikler arasındaki temel fark, akriliklerden daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü olmalarıdır. Ayrıca akrilikler kadar sararma ve çatlama yapmazlar. Akriliklerden her zaman daha avantajlıdır. Eğer yaptırmayı düşünüyorsanız ve İstanbul içinde bir güzellik salonu bulamadıysanız Anıl Demir Nail Art Studio size bu hizmeti verebilir.

Neden Jel Tırnak Yaptırmalısınız?

Jel tırnak, geleneksel tırnaklara göre lekelere karşı uzun süreli korumanın yanı sıra en az iki hafta (düzgün bakım yaparsanız daha da uzun süre) kırılmadan veya soyulmadan kendi şeklini koruma gibi birçok avantaj sunar. Jel tırnaklar, sıvı monomer ve polimer reçineden yapılmış yapay tırnaklardır. Tırnakları sertleştiren ve renklerini veren UV ışığı altında kürlenirler. Bu uygulama iki haftaya kadar rahatlıkla dayanabilirler.

Bu uygulama, akrilikler ve normal cila gibi diğer tırnak ürünlerine göre birçok avantaja sahiptir. En büyük faydalarından biri, diğer manikür çeşitlerinin bir süre sonra yaptığı gibi kolayca çatlamamasıdır. Bu da her hafta maniküre gitme zorunluluğundan sizi kurtarır. Bu tırnak uygulaması yaptırmak için birçok sebep vardır. Anıl Demir Nail Art Studio’da kolaylıkla bu hizmeti bulabilirsiniz.

Tırnağa özel bir jel uygulanarak yapılan ve doğal bir görüntü sunan uygulamalardır. Jelin parlak görüntüsü, kokusuz olması, renk ve dayanıklılığı sebebiyle en çok jel uygulaması yapılmaktadır. Protez tırnak uygulaması için özel üretilen jelin tırnak üzerinde şekil verilmesi ile yapılır.

Menu