Kalıcı Oje

Kalıcı oje tırnakların pürüzsüz gözükmesi ve ojenin daha uzun süre dayanıklı kalması için yapılmaktadır. Bu tür işlemlerde kullanılan aletlerin tamamı özel olarak geliştirilmiştir. Firmamız kalıcı oje alanında en profesyonel hizmeti vermektedir. İstenen tüm renklerin geniş bir skalası bulunmaktadır. Üstelik uygulama işlemlerinde yapma ve çıkarma hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir. İstanbul içerisinde yer alan merkezimiz oje yapımında en uzman kişiler ile beraber çalışmaktadır. Uygulanan oje yaklaşık 1 aya kadar dayanıklılığını sürdürmektedir.

Kalıcı Oje İşlemleri Nasıl Yapılır?

Oje işlemlerinde ilk olarak kuru ya da ıslak manikür yapılmaktadır. Tırnak etlerinin giderilmesi ve tırnakların temiz bir şekilde uygulamaya hazır olması için manikür işleminin ardından kalıcı ojeye geçilmektedir. Oje işlemlerinde renk seçimi yapılmaktadır. Özel karışımlar ile beraber tırnağın tüm yüzeyine oje sürülmektedir. Bu işlemlerin ardından özel mavi ışıkta tırnak bir süre bekletilmektedir. Mavi ışık ile bekletilen oje tırnağa derinlemesine işleyerek kalıcılığı da bu şekilde artmaktadır. Üstelik üzerine sürülen koruyucu ürünler ile oje dayanıklılığı artmaktadır.

Kalıcı Oje Uygulamaları Ne Kadar Kalıcıdır?

Kalıcı oje uygulamaları firmamız Anıl Demir Nail Art Studio tarafından yapılarak kişinin bakımına göre dayanıklılığı da artmaktadır. Genellikle 3 hafta ila 4 hafta aralığında dayanıklılık gösteren kalıcı ojeler istenen zaman kolaylıkla çıkarılmaktadır. Kalıcı uygulama yaptıran kişiler ojenin dayanıklılığına göre farklı çıkarma işlemi uygulamamalıdır. İstanbul içerisinde hizmet veren firmamı oje alanında en iyi çalışmaları sürdürmektedir. Oje uygulamalarının dayanıklılığının arttırılması için üzerine koruyucu cila işlemi yapılmaktadır. Ojenin dayanıklılığı bu şekilde iki katına çıkmaktadır.

Kalıcı Oje Çıkarma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Kalıcı oje üzerinde farklı bir renk sürümü ya da evde çıkarılma işleminin yapılması önerilmemektedir. Bu gibi durumlarda tırnak büyük ölçüde zarar görmektedir. Tırnakların çizilmemesi ya da kırılmaması için müşterilerimiz Anıl Demir Nail Art Studio üzerinden çıkartma işlemleri yaptırmaktadır. Çıkarmak için oksidan içerikli ürünler kullanılmaktadır. Tırnağın çok fazla zarar görmemesi için hassas aletler ile törpüleme işlemleri yapılarak oje tırnak üzerinden tamamen arındırılmakta ve temiz bir görünüm sunmaktadır.

Bu uygulama ile tırnaklarınızın bakımlı görünmesinin yanı sıra kırılmasını engeller ve uzamasını destekler. 21+ gün bakımlı, parlak, bozulmayan tırnaklara sahip olabilirsiniz. Sadece bizimle iletişime geçin ve gözleri üstünde bırakan tırnaklara sahip olun. Sizin dünyanızı yansıtmaya bizimle başlayın.

Menu