Mikromanikür

Mikromanikür, tırnak etlerinizi ve etrafındaki alanı temizlemek için ince uçlu bir fırça veya pamuklu çubuk kullanan bir manikür uygulamasıdır. Mikromanikür, tırnaklara ve tırnak etlerine odaklanan bir manikürdür. Sağlıklı görünen tırnakları ve tırnak etlerini korumak için yapılır. İstanbul içinde en iyi mikromanikürcülerden birisi de Anıl Demir Nail Art Studio bu konuda profesyonel bir hizmet veriyor.

Mikromanikür Nedir?

Mikromanikür, cilalı bir görünüm oluşturmak için en fazla 1 mm uzunluğunda küçük bir fırça kullanan bir manikürdür. Mikromanikür devrim yaratan bir manikürdür. Ölü deri hücrelerinden kurtulmanızı, kan dolaşımını uyarmanızı ve tırnaklarınızı yenilemenizi sağlayan bir mikro iğne cihazı kullanılarak yapılır. Bu tedavi, ellerini ve tırnaklarını güzel tutmak isteyen ünlüler ve modeller arasında çok iyi bilinmektedir.

Mikroiğne cihazı, ölü deri hücrelerini ellerinizden ve tırnaklarınızdan çıkarmak için kullanılan birkaç iğneden oluşan küçük bir alettir. Bu tedavi, uygulandığı bölgedeki kan dolaşımını uyararak cildinizin dokusunu iyileştirmenize yardımcı olurken aynı zamanda daha genç görünmesini sağladığı için oldukça etkilidir.

Mikromanikür Faydaları Nelerdir?

Bu prosedürle ilişkili birçok fayda vardır. Ellerinizin yüzeyindeki ölü hücrelerden kurtulmanıza yardımcı olur, bu da onları eskisinden daha yumuşak ve pürüzsüz hale getirir. Bu tedavi aynı zamanda bu bölgedeki kan dolaşımını da uyarır, bu da esnekliği artırmaya ve daha genç görünmelerine yardımcı olur. Mikro iğneler, cildinizin eskisinden daha sıkı ve parlak görünmesi için kolajen üretimini uyarır. Mikro manikür ayrıca kırışıklıklar veya ince çizgiler gibi yaşlanma belirtileriyle savaşmaya da yardımcı olur çünkü bu bölgelerdeki kolajen üretimini de uyarır!

Mikromanikür Fiyatları Ne Kadar?

Mikromanikür fiyatları tırnak teknisyeni ve seçtiğiniz kuaföre göre değişiklik göstermektedir. Manikür için ortalama maliyet olarak en düşük ücretlerden birisini de Anıl Demir Nail Art Studio önerir. İstanbul içinde bulabileceğiniz en iyi fiyatlardan biridir. Manikür fiyatları, yaşadığınız yere ve kişisel tercihlerinize göre de değişir. Bu yüzden daha pahalı semtlerdeki kuaför ve güzellik merkezlerinde pahalı olan bir işlem daha ucuz semtlerdeki güzellik salonlarında ucuz olabilir. Size en yakın ve kaliteli bir yeri tercih etmeniz en doğrusu olacaktır.

Menu