Nail Art

Nail art, Türkçe karşılığı tırnak süsleme sanatıdır. Tırnakların desenle süslenmesini ve bu sayede güzel görünmesini sağlayan bir uygulamadır. Özellikle son dönemlerde oldukça ilgi görmeye başlayan ve birçok kadın tarafından farklı tasarımlar ile ön plana çıkan uygulama, aynı zamanda tırnakların daha bakımlı ve ilgi çekici görünmesini sağlamasıyla da trendler arasına girmeyi başarmıştır. Bakımlı ve gösterişli tırnaklara sahip olmak için sadece bize ulaşmanız yeterli!

Tırnaklara uygulanan işlemlerden biri tırnak süsleme sanatı olarak bilinmektedir. Tırnaklara birbirinden farklı şekil ve desen çizilmesi ile daha hoş bir görünüm oluşturulmaktadır. İstanbul içerisinde yer alan salonumuz tırnakların daha bakımlı bir görünüm kazanması için özel ürünler kullanarak nail art yapmaktadır.

İstanbul içerisinde en kaliteli yerlerden biri olan merkezimiz herkesin isteğine bağlı şekilde tırnak süsleme uygulamaları gerçekleştirmektedir. Merkezimiz Anıl Demir Studio şeklinde hizmet vermektedir. Oldukça fazla kişi art çalışmalarımızı büyük bir hayranlıkla incelemektedir. Her tarza uyum sağlayacak desen çalışmalarımız da sitemizde mevcuttur.

Nail Art Uygulamaları Nasıl Yapılmaktadır?

Tırnak üzerinde hem protez hem de jel oje teknikleri uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra kalıcı oje çalışmaları da tırnak üzerinde bulunan işlemlerin daha uzun süre kalıcı olmasını sağlamaktadır. Merkezimiz tarafından verilen nail art hizmetleri tırnağı süslemeye yardımcı olan uygulamalardan biridir. Farklı tarzlarda oluşturulan bu çalışmaların ardından tırnaklarda desen ve taş şıklığı oluşmaktadır. Hem etiket hem de özel boya çalışmaları ile uygulanmaktadır. Uygulamalarda ince uçlu fırçalar ve taş seçenekleri kullanılmaktadır.

Tırnağa Birden Fazla Nail Art Çalışması Yapılabilir mi?

Tırnağa birden fazla nail art işlemi karışık bir görüntüye neden olmaktadır. Tırnak süsleme çalışmalarında kullanılan ürünler tırnak üzerine sabitleme işlemi yapılarak uygulanmaktadır. Bu nedenle bir çalışmanın üzerine tekrar çalışma yapılması tırnağın daha kalın ve bozuk bir şekil almasına neden olmaktadır. Üstelik tırnak sertleşerek daha çok zarar görmektedir. Tırnağın bakımlı bir şekilde gözükmesini ve tırnağın çok fazla zarar almamasını isteyen kişiler bu tırnak süsleme çalışmalarını birer birer yaptırmalıdır. Daha önce yapılan bir çalışma çıkartılarak daha sonra işlem yapılmalıdır.

Tırnakların Bakımlı Gözükmesi İçin Nail Art Uygulamaları Nasıl Yapılır?

Tırnakların bakımlı gözükmesi elin zarafetini de arttırmaktadır. Bu nedenle yapılan nail art işlemlerinde de oje seçimleri ve taş seçimleri oldukça önem kazanmaktadır. Tırnakların bakımlı bir görünüm almasına yardımcı olan bu uygulamalar genellikle el üzerinde bir ya da iki tırnağa yapılmaktadır. Bu şekilde oje görümünü daha şık ve zarif bir görünüm kazanmaktadır.

Göz kamaştıran ve tüm övgüleri üzerinde toplayan tırnaklara siz de sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek ve kendi dünyanızı yansıtan tasarımların yapılışını izlemek. Güçlü ekibimiz ile daima dünyanızı yansıtmak için yanınızdayız. Bize ulaşın, dünyanızı ve hayallerinizi bize anlatın.

Menu